Garnki ZPT International


Opinie: 7

 1. Witam !
  Zdecydowanie nie polecam tych garnków. Mam je od roku i przy większości uchwyty są już popsuje. Ponadto potrawy w nich przyrządzane mają metaliczny posmak.
  Garnki wcisnał mi Pan gdy wychodziłam z marketu-niby ostatni komplet -w dobrej cenie. Niby garnki mają 30 lat gwarancji – tylko,ze nie ma żadnej informacji o przedstawicielu tej firmy-czyli szukanie wiatru w polu! !! Nie dajcie się nabrać !!!!

 2. U mnie po trzech miesiącach odłamały się 2 uchwyty pokrywek i garnków nie da się domyć (ani ręcznie, ani też w zmywarce). Nie ma metalicznego posmaku potraw i mam nadzieję, że się nie pojawi 🙂 Pojawiły się pęknięcia materiału od spodu uchwytów. Dodatkowo materiał ten podgrzany płomieniem gazu wydziela silny i paskudny chemiczny zapach. Nie da się namierzyć producenta o takiej nazwie, nawet za granicą.

 3. No witam mojego męża też jakiś Pan na stacji benzynowej w Bielsku naciągnął na te garnki przepłacił dwa razy więcej samochód rejestracja Gliwicka.Straszni są ci ludzie naciągacze

 4. Witam!
  Moja patelnia podgrzewa na kuchence indukcyjnej tylko połową powierzchni. Uchwyt już powoli odpada. Również poszukuję możliwości reklamacji.
  Zdecydowanie nie polecam.

 5. Kurde dziewczyny czytam wasze komentarze i nie wierze. Mam już te garnki 7 lat i są nadal w stanie idealnym. Serio

 6. A ja od 25 lat mam te garnki i w ani jednym nigdy nic nie przypaliła i szukam gdzie mogę kupić nowe bo tak rewelacyjnych garnków nie widziałam i też tyle lat temu kupiłam od człowieka , który zapukał do domu .

 7. Dałem się naciągnąć ludziom z GB, z eleganckiego mercedesa. Dopiero kupiłem. Zobaczymy, czy choć trochę pogotują.

Dodaj opinię

E-mail tylko do wiadomości redakcji (nie będzie widoczny) *